5 + 1 tip ako vyUŽIŤ prestávku na TEDx-e

Samozrejme, všetci sa tešíme na talky. Akoby aj nie, veď inšpiratívne prednášky, poznanie a prehľad tvoria nepriestrelnú kombináciu. Zamysleli ste sa ale nad tým, čo budete robiť medzi prednáškami? Trúfame si povedať, že fotku na instagram pridáte asi až doma v posteli a možno ani nebudete mať čas ju zhotoviť. Vôbec to nevadí. Pripravili sme pre vás toľko perličiek, že si 17. november 2019 zapamätáte aj bez fotiek. Vďaka nášmu skvelému tímu a partnerom si užijete prestávku rovnako ako aj prednášky. Na čo sa teda môžete tešiť?

Váš welcome(pack)!

Vieme, že aj vy premýšľate ekoLOGICKY. A vy určite viete, že naša univerzita tento rok oslávila storočnicu. Hneď na začiatku si teda nezabudnite vyzdvihnúť plátenú tašku z limitovanej edície k 100. výročiu UK. Táto praktická kráska v sebe ukrýva aj zopár darčekov a tiež informácie o programe a aktivitách, na ktoré sa môžete tešiť.

Ochutnávajte

Smäd po poznaní uhasia naši skvelí spíkri, ale počas prestávky sa kľudne rozmaznávajte a nezabudnite na svoje chuťové poháriky. Či už budete mať sladkú alebo slanú chvíľku vedzte, že ponúkané slovenské dobroty ulahodia vášmu žalúdku a premenia prestávku na nezabudnuteľný astronomicko-gastronomický zážitok chutí.

Skočte si po výhru

Zapojte sa do tomboly a získajte nezabudnuteľné ceny. Prečo? Lebo Mädveď vám pripravil drevenú skladačku. Potešila by vás permanentka do fitka? Alebo by ste radšej skúsili šoférovať Teslu, či skočiť z mosta nad Dunajom? Máme pripravených množstvo cien, tak šup sa do toho!

SWAPujte

Pribaľte si ráno do batohu aj to tričko, čo vám už dlho smutne visí v skrini. Viete, ktoré myslíme... Verte, že niekto ho rád vynosí, zatiaľ čo vám daruje svoju rifľovú bundu, či kabelku. Je na vás, koľko oblečenia prinesiete a koľko kúskov si vezmete domov. Change is the new black, tak swapujte.

A čo ešte?

Choďte na výpravu do „tulivakového sveta“ a napíšte si báseň. Počuli ste už o Včelobale? Dostaňte svoj eko životný štýl na novú úroveň a vyrobte si ho. Môžete sa dozvedieť niečo o druhom živote odpadu alebo mrknúť výstavu 1989.

Na vašom názore (nám) záleží

Ste súčasťou TEDx-u, ste dôvod, prečo ho robíme. Napíšte nám odkaz. Váš nápad alebo feedback či pozdrav pre nás znamená viac ako si myslíte.

Tak TEDa, vidíme sa!

Radka Rajnohová

Leave a Comment