Prvý ročník TEDx na Univerzite Komenského sa v roku 2018 niesol v znamení hesla Na ceste. Organizátori privítali 100 účastníkov a o inšpiratívne myšlienky sa postaralo 12 rečníkov. Organizátori pre ďalšie ročníky TEDxUniverzitaKomenského nastavili štandard skvelého cateringu a rozbehli spolupráce so sponzormi, ktorí sa postarali o spomienkové balíčky pre účastníkov a rečníkov či sprievodný program.

Po úspešnom prvom ročníku sa organizátori rozhodli kapacitu zvýšiť na 300 účastníkov a presunuli sa do nádherných priestorov Auly Univerzity Komenského. Na pozadí udalostí roka 2019 dostal tento ročník názov Zmeny. V tomto duchu sa niesol celodenný program popretkávaný myšlienkami rečníkov z rôznych spoločenskovedných odvetví.

Dnes pre Vás pripravujeme tretí ročník, ktorý dostal symbolicky názov Obnova. Po odmlčaní sa počas pandémie začínajú spoločenské akcie ožívať. Obnovuje sa zábava na festivaloch a koncertoch, v podnikoch a baroch začíname opäť nadväzovať spoločenské kontakty. Obnovuje sa aj život v študentskom meste v Mlynskej doline a my sme sa rozhodli presunúť tento ročník priamo do legendárneho univerzitného klubu UniK Mlyny. Ten v tomto roku otvára svoje brány študentom prahnúcim po kultúrnom vyžití. Pre 100 účastníkov máme pripravenú nezabudnuteľnú atmosféru, ktorú dokáže vyčarovať iba formát TEDx. Navyše, po online pandemickej revolúcii prináša TEDxUniverzitaKomenskéhoLive možnosť zúčastniť sa podujatia aj online. Jediný zážitok, ktorý vám v pohodlí Vašej obývačky pri pripojení online ujde, je nadväzujúca afterparty. Rezervujte si svoje lístky už teraz, tešíme sa na Vás!