O čom bude TEDxtalk?

Rozmýšľate niekedy nad tým, že toho robíte pre svoje okolie málo? Alebo ste už stratili motiváciu pomáhať len tak, lebo nemáte iný program?

Každý z nás potrebuje a má rád čas, ktorý môže stráviť sám so sebou, vo svojej vlastnej galaxii.  Predstavte si, že túto svoju vzácnu chvíľku venujete niekomu inému a navyše zadarmo, len tak – lebo môžete.

Myslíte si, že na to nemáte čas? Odpoveďou na tieto otázky bude osoba, ktorá si prešla procesom od neaktívneho, možno až k príliš aktívnemu životu či spoločenskej zodpovednosti.

O rečníčke

Viktória je šestnásťročná študentka školy pre mimoriadne nadané deti, ktorá je spojená s gymnáziom. Venovala sa tanečnému športu, pre ktorý sa žije. Dnes ho nahrádza prácou na mnohých zaujímavých neziskových projektoch ako je TEDxYouth@Bratislava alebo ako dobrovoľníčka v mimovládnych organizáciách. Jej cesta k štúdiu humanitných vied začala zlomovým bodom v možnej kariére a doviedla ju až na pódium TEDx. Svoj „voľný čas“  venuje modelovým zasadnutiam OSN, Žiackej rade, ázijskej-vegánskej kuchyni a svojmu psíkovi.