TEDx rečníci a rečníčky

Vystúpia naživo v Mlynskej doline

JURAJ TEKEL

MatFyzJeIn | Vedátor

LUCIA MOKRÁ

Time tells truth – čas ukáže pravdu

MICHAL HAJDÚK

Prečo sme paranoidní?

GABRIEL TÓTH

Zachránia elfovia sociálne siete?

IVAN PÄTOPRSTÝ

Zbúrať a postaviť znova – alebo obnovovať?

TED rečníci a rečníčky

Exkluzívne video z TED2022 vo Vancouveri

BILL GATES

Bill Gates už na TED2015 varoval, že nie sme pripravení na globálnu pandémiu. Teraz pracuje na tom, aby bol svet nabudúce lepšie pripravený. Podelí sa o osobné myšlienky o tom, aké to bolo stať sa predmetom konšpiračných teórií.

GARRY KASPAROV

Garry Kasparov vydáva knihu o umelej inteligencii a vzťahu človeka a stroja s názvom Deep Thinking. V tejto knihe opisuje svoje legendárne zápasy proti počítaču Deep Blue a delí sa o svoje optimistické postrehy o našej budúcnosti, v ktorej sa bude spájať človek so strojom. 

ADAM MOSERRI

Adam Mosseri v spoločnosti Instagram pracuje na formovaní zážitku z aplikácie na zdieľanie fotografií, pričom kombinuje ostré dizajnérske myslenie s premyslenou produktovou stratégiou, aby vytvoril zážitok, ktorý sa bude páčiť všetkým.

CATHERINE PRICE

Priceovej najnovšia kniha Sila zábavy: Ako sa opäť cítiť nažive, spája skúmanie toho, čo vlastne je zábava je a ako si jej môžeme vniesť viac do života. Price je zakladateľkou online platformy a globálnej komunity Screen/Life Balance, ktorá pomáha ľuďom získať kontrolu nad tým, ako trávia svoju pozornosť a čas.